CZ | EN | DE

Revoluční systém pro dokonalé dveře

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Záleží nám na komfortu bydlení, proto přicházíme s Magneticem – systémem s precizním seřízením ovládání dveří. Jednoduchým jemným potočením hlavičky šroubu oddalujeme nebo přibližujeme desku s magnety a tím regulujeme magnetickou přítlačnou sílu mezi dveřmi a zárubní.

Magnetic je připravený pro všechny varianty dveří, pro zárubně obložkové, rámové, kovové, skryté nebo neviditelné. Pro novostavby i rekonstrukce. Magnetic lze instalovat profesionálním truhlářem i do stávajících dveří výměnou za klasický dveřní zámek.

Magnetic má seřízení také ve dveřích. Při potřebě zalícovat dveře s okolní zárubní a navazující stěnou můžeme regulovat pozici dveří 2 mm do obou stran. 

Vyzkoušejte systém M&T magnetic a už nikdy nebudete chtít jiné ovládání dveří.


Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti.

Magnetic je dokonalý a my to víme …

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Manufaktura M&T
Manufaktura M&T

Zakomponovali jsme systém WC zamykání přímo do ovládacího madla.

Reddot design award

M&T magnetic má celou řadu nesporných výhod. Zásadní je jeho dokonalá funkčnost.

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Vždy nám jde o perfektní funkčnost, ale zároveň také o dokonalý design. V kolekci M&T magnetic jsme připravili inovativní úchopná madla s propracovanou ergonomií a výjimečným vzhledem.