CZ | EN | DE

 

M&T MANUFAKTURA V ČESKÉ REPUBLICE V DOBRUŠCE ZALOŽENA 1997

Výrobky navrhujeme, konstruujeme, vyrábíme, kompletujeme a expedujeme
v jednom areálu, v&n manufaktuře v Dobrušce

Naší specializací je výroba mosazných dveřních klik a komponentů v menších a středních sériích s použitím pokročilých technologií, ale zároveň s velkým podílem ruční práce pro udržení vysoké kvality výrobků s neustálou kontrolou a dozorem M&T pracovníků. Kvalitní opracování dosahujeme na robotickém pracovišti i ručním pracovišti pro dokonale hladký povrch výrobků.

Den v manufaktuře

Od ranního otevření prvním pracovníkem
po odchod posledního

Play

Finální pokovení zajišťuje automatická galvanická linka s procesem řízeným na požadovanou přesnou vrstvu. Montáže mechaniky a kompletaci celého kování provádíme ručně pro zajištění maximální kvality. Zároveň produkujeme i nerezové výrobky s finálním povrchem buď broušeným, leštěným nebo matným černým a zakázkově i několik titanových PVD povrchů & barev.


Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti.

Magnetic je dokonalý a my to víme …

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Manufaktura M&T
Manufaktura M&T

Zakomponovali jsme systém WC zamykání přímo do ovládacího madla.

Reddot design award

M&T magnetic má celou řadu nesporných výhod. Zásadní je jeho dokonalá funkčnost.

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Vždy nám jde o perfektní funkčnost, ale zároveň také o dokonalý design. V kolekci M&T magnetic jsme připravili inovativní úchopná madla s propracovanou ergonomií a výjimečným vzhledem.