CZ | EN | DE

Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.
Chtěli jsme ale víc – chtěli jsme dokonalý systém ovládání dveří bez kliky, bez zámku, bez servisu, bez údržby, bez závad.

A tak se zrodil Magnetic.

Do Magneticu jsme zapracovali řadu velmi silných magnetů a umístili je do dveřní zárubně, naproti do dveřního křídla jsme zasadili blok z magnetické nerez oceli. Při dovírání dveří se k sobě obě části přiblíží a působením magnetické síly zajistí plynulé dokonalé dovření. Magnety se k sobě přibližují, ale nemusí se dotýkat – proto je dovírání tiché, bezkontaktní a slyšíte pouze dotek dveří do těsnění, otevírání dveří je pak absolutně bezhlučné. Systém je prioritně připraven pro otočné interiérové dveře, kde díky možnosti jednoduché jemné regulace síly magnetů při dovírání dveří poskytuje uživateli nečekanou přidanou hodnotu.

Inovativní řešení systému Magnetic bylo potvrzeno udělením národního patentu.

Vyzkoušejte systém M&T magnetic a už nikdy nebudete chtít jiné ovládání dveří.

Roman Ulich
konstruktér Magneticu


Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti.

Magnetic je dokonalý a my to víme …

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Manufaktura M&T
Manufaktura M&T

Zakomponovali jsme systém WC zamykání přímo do ovládacího madla.

Reddot design award

M&T magnetic má celou řadu nesporných výhod. Zásadní je jeho dokonalá funkčnost.

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Vždy nám jde o perfektní funkčnost, ale zároveň také o dokonalý design. V kolekci M&T magnetic jsme připravili inovativní úchopná madla s propracovanou ergonomií a výjimečným vzhledem.