CZ | EN | DE

Odstíny a povrchy ovládacích madel

Odstíny a povrchy ovládacích madel

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Po více jak 20-ti letech výzkumu, vývoje a mnoha set tisíců vyrobených kusů se považujeme za lídry v povrchových úpravách. Dokážeme Vám na našich výrobcích nabídnout škálu kovových odstínů, které budou dotvářet důležité detaily Vašich realizací. Od různých variant naturální mosazi až po speciální titanové povrchy v matných tmavých odstínech. Na ovládací madla

nanášíme tvrdou kovovou vrstvu

ne žádný nástřik, ne žádný nátěr v odstínu RAL. Tím Vám garantujeme vysokou kvalitu našich výrobků. Nebo Vám dodáme madla z masivní mosazi s doživotní zárukou. Ano s doživotní zárukou, kdy materiál pouze mechanicky upravíme a dále necháme přirozeně stárnout. Madla budou postupně měnit svoji barvu a charakter, získávat patinu podle okolního prostoru a klimatických podmínek.

Chtějte od nás víc, než jste doposud zvyklý – my se nespokojíme pouze se základním stříbrným povrchem. A Vy už také nemusíte.

Vyzkoušejte systém M&T magnetic a už nikdy nebudete chtít jiné ovládání dveří.


Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti.

Magnetic je dokonalý a my to víme …

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Manufaktura M&T
Manufaktura M&T

Zakomponovali jsme systém WC zamykání přímo do ovládacího madla.

Reddot design award

M&T magnetic má celou řadu nesporných výhod. Zásadní je jeho dokonalá funkčnost.

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Vždy nám jde o perfektní funkčnost, ale zároveň také o dokonalý design. V kolekci M&T magnetic jsme připravili inovativní úchopná madla s propracovanou ergonomií a výjimečným vzhledem.