CZ | EN | DE

Proč M&T magnetic

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti
…a vyšla nám lednička.

Tedy její dvířka s ovládacím madlem a zajišťovacími magnety. Asi jste občas zklamáni obsahem ledničky, ale bezvadným ovládáním dvířek rozhodně ne.

Ovládací „systém lednička” je prostě perfektní.

My jsme šli ale dál… zajišťovací magnety jsme umístili do zárubně a do dveří tak, aby se vzájemně míjeli a působili na sebe pouze magnetickou silou, tzn. nedocházelo mezi nimi k žádnému mechanickému kontaktu. Tím jsme zcela eliminovali pravděpodobnost pozdějšího servisního zásahu.

A potom jsme pokračovali ještě dál…
do desky s magnety jsme zakomponovali regulaci, kdy jednoduchým pootočením imbus klíče přibližujeme nebo oddalujeme magnety a tím nastavujeme sílu dovření dveří. Doposud nevídaný a přitom jednoduchý komfort ovládání dveří.

Tak co, už máte jasno, jak dokonalý pomocník je M&T magnetic?


Jak se zrodil M&T magnetic

Více jak 20 let vyrábíme kvalitní dveřní kliky, neustále je inovujeme a zdokonalujeme, ale i přesto víme, že dveře s klikou a zámkem nejsou bezporuchové a dříve či později potřebují servisní zásahy, včetně pravidelné údržby.

Proč M&T magnetic

Přemýšleli jsme nad nejfrekventovanějším a zároveň nejspolehlivějším funkčním prvkem každé domácnosti.

Magnetic je dokonalý a my to víme …

Co je Magnetic ? Dokonalý systém ovládání dveří.

Manufaktura M&T
Manufaktura M&T

Zakomponovali jsme systém WC zamykání přímo do ovládacího madla.

Reddot design award

M&T magnetic má celou řadu nesporných výhod. Zásadní je jeho dokonalá funkčnost.

Jsme perfekcionisti, záleží nám na detailech. Vždy chceme, aby naše produkty byly dokonale sladěné, včetně všech komponentů - třeba i hlaviček montážních šroubů.

Vždy nám jde o perfektní funkčnost, ale zároveň také o dokonalý design. V kolekci M&T magnetic jsme připravili inovativní úchopná madla s propracovanou ergonomií a výjimečným vzhledem.